Menu Close

ASi

Produkty pro sítě ASi


Co je ASi?

AS-Interface (Actuator Sensor Interface, ASi) je řešení pro průmyslové sítě (fyzická vrstva, metoda a protokol pro přístup k datům) používané v automatizačních systémech na bázi PLC, DCS a PC. Je určen pro připojení jednoduchých I/O zařízení (např. binární ON/OFF zařízení, jako jsou akční členy, snímače, analogové vstupy a výstupy, tlačítka a snímače polohy ventilů) v diskrétní výrobě a procesních aplikacích za použití jednoho dvou-vodičového kabelu.

AS-Interface je „otevřená“ technologie podporovaná množstvím dodavatelů automatizačních zařízení. AS-Interface je mezinárodní norma podle IEC 62026-2 od roku 1999.

Specifikace AS-Interface je řízena AS-International, neziskovou organizací se sídlem v Gelnhausenu / Německo.


ASi View

ASi View je mobilní diagnostické zařízení pro vaši síť ASi. Zařízení můžete snadno připojit k síti a získat informace o aktuálním stavu sběrnice jediným kliknutím. Pomocí ASi View můžete analyzovat jak fyzikální parametry, tak logický provoz telegramů za plného běhu výroby.

ASi View

Technické specifikace (EN)
Leták (EN)
Manuál (EN)


ASi-INspektor®

ASi-INspektor® je pasivní zařízení, které analyzuje provoz telegramů a detekuje události jako jsou chybové telegramy, opakované telegramy včetně diagnostiky zařízení a selhání zařízení v sítích ASi. Tyto informace ukazují aktuální stav kvality komunikace v sítích ASi. Ke všem síťovým datům lze přistupovat přes Ethernet pomocí integrovaného webového serveru.

ASi-INspektor®

Technické specifikace (EN)


ASi Diagnostic Set

Zvýhodněný set obsahující ASi-INspektor®, ASi View a další příslušenství pro efektivní diagnostiku a monitorování ASi sítí.

ASi set
ASi Diagnostic Set®

Leták (EN)
Technické specifikace (EN)


Máte dotazy? Chcete cenovou nabídku? Kontaktujte nás!