Menu Close

PROmanage®NT

Software pro správu sítí (Network Management Software) PROmanage® NT vás včas varuje před prvními abnormalitami ve vaší průmyslové síti tak, aby bylo možné provést opatření údržby sítě. Výskyt neočekávaných selhání systémů tak můžete snížit na minimum.

PROmanage® NT vám umožňuje vyhodnotit, analyzovat a dlouhodobě ukládat stavová data vašich průmyslových sítí a shromažďovat je v centrálním databázi. Můžete tak průběžně sledovat stav vašich sítí a reagovat na definované události indikované formou upozornění.

V PROmanage® NT můžete nastavit mezní hodnoty pro každý síťový parametr. Po dosažení těchto limitů se v seznamu událostí automaticky provede záznam s časovou známkou a popisem události. Tímto způsobem jsou všechny abnormality centrálně dokumentovány v databázi systému PROmanage® NT.

Implementovaný systém správy alarmů umožňuje automatické předávání zpráv o událostech zaměstnancům v pohotovostním režimu nebo osobám odpovědným za danou oblast. Výběrem vhodného informačního média (e-mail, služby zasílání zpráv, OPC, SNMP) mohou být upozornění okamžitě přenesena příslušným osobám.Klíčové vlastnosti

  • Centralizované monitorování širokého spektra průmyslových sběrnic a sítí
  • Včasné varování v případě abnormalit prostřednictvím OPC, SNMP nebo e-mailu
  • Předcházení výpadkům a odstávkám výroby
  • Prediktivní údržba průmyslových sítí
  • Data jsou k dispozici minutu po minutě až 1 rok zpětně
  • Snadné nastavení jednotlivých síťových zařízení (manuální nebo automatický scan sítě)

Ke stažení
Demo verze
Technické specifikace (EN)
Manuál (EN)
Případová studie Baur Versand GmbH (EN)